NIEMCY (bus Polska – Niemcy / Niemcy – Polska): państwo federacyjne położone w zachodniej i środkowej Europie. Składa się z 16 krajów związkowych tzw. landów. Naszymi „Master” busami jeździmy w każdy zakątek tego kraju. Największe skupisko autostrad Niemieckich występuje na zachodzie kraju, w Zagłębiu Ruhry i okolicach Frankfurtu nad Menem. Zaczynaliśmy od przewozów do tego kraju stąd też nasza znakomita znajomość dróg Niemieckich.

Z uwagą słuchamy naszych klientów i to dla nich konstruujemy trasy busów tak, by przebiegały szybko i sprawnie. Gwarantujemy bezpieczny sposób podróżowania busami w komfortowych warunkach na trasach Polska – Niemcy, Polska – Szwajcaria, Polska oraz na trasach powrotnych.

O możliwie najkorzystniejsze rozplanowanie przejazdów bus między państwami Polska, Niemcy, Szwajcaria dbają nasi „bus - logistycy”, którzy w pełnym skupieniu planują trasy naszych busów właśnie dla Ciebie.

Zamów busa


MasterTrip - Paweł Kujawski,
ul. Listopadowa 11/50, 22-500 Hrubieszów

+48 537 537 607
mastertripkontakt@gmail.com

Terminy wyjazdów

Wyjazdy bus z Polski do Niemiec:
wtorek, piątek

Wyjazdy bus z Niemiec do Polski:
środa, sobota

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod naszymi numerami telefonów, adresem mail oraz na Facebooku. W razie wątpliwości co do naszych usług transportowych, prosimy o zadawanie pytań przez wyżej wymienione formy kontaktu.
Dokładamy wszelkich starań aby nasza obsługa klienta była na najwyższym poziomie, a jakość usług przewozowych transportowych bus do Niemiec, była również wzorem jakości.

Zapytaj o aktualną promocję bus lub sprawdź Facebooka tam informujemy o promocjach i rabatach. Zapraszamy.

Sprawdź trasę