MasterTrip to firma rzetelna i odpowiedzialna. Dbamy o naszą dobrą opinię i naszych klientów, to dwie rzeczy na których nam najbardziej zależy. Trzecią są samochody, busy na które chuchamy i dmuchamy aby zawsze były w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Jeździmy przez pięć państw Europy: Polskę, Niemcy, Szwajcarię. Przewozy to dla nas praca i pasja. Myślimy że firma transportowa to przede wszystkim odpowiedzialność.

NIEMCY (bus Polska – Niemcy / Niemcy – Polska): państwo federacyjne położone w zachodniej i środkowej Europie. Składa się z 16 krajów związkowych tzw. landów. Naszymi „Master” busami jeździmy w każdy zakątek tego kraju. Największe skupisko autostrad Niemieckich występuje na zachodzie kraju, w Zagłębiu Ruhry i okolicach Frankfurtu nad Menem. Zaczynaliśmy od przewozów do tego kraju stąd też nasza znakomita znajomość dróg Niemieckich.

SZWAJCARIA (bus Polska – Szwajcaria / Szwajcaria – Polska): państwo federacyjne w Europie Zachodniej. Nie jest częścią Unii Europejskiej ani Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Posiada jednak specjalne dwustronne stosunki z UE, dzięki czemu uczestniczy w wybranych inicjatywach (np. układ z Schengen) oraz dopłaca do budżetu unijnego. Jazda po Szwajcarii to przyjemność sama w sobie, piękne widoki i doskonałe drogi. Widok naszego Master busa na tle Szwajcarskich gór to dość często widywany obrazek.