Z uwagą słuchamy naszych klientów i to dla nich konstruujemy trasy busów tak, by przebiegały szybko i sprawnie. Gwarantujemy bezpieczny sposób podróżowania busami w komfortowych warunkach na trasach Polska – Niemcy, Polska – Szwajcaria oraz na trasach powrotnych.

O możliwie najkorzystniejsze rozplanowanie przejazdów bus między państwami Polska, Niemcy, Szwajcaria dbają nasi „bus - logistycy”, którzy w pełnym skupieniu planują trasy naszych busów właśnie dla Ciebie. Pasażerowie cenią sobie komfort i wygodę wnętrza naszych busów, które przygotowaliśmy specjalnie pod ich oczekiwania. Rozkładane fotele i odpowiednia przestrzeń między nimi, dwustrefowa klimatyzacja, tv, duży bagażnik.

Jeździmy do pięciu państw Europy, wożąc naszych klientów oraz przesyłki, które nadają do rodzin za granicami Polski. Staramy się i dopełniamy naszych obowiązków najlepiej jak tylko potrafimy. Naszą flotę tworzą nowoczesne, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne busy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób i przesyłek, a naszym celem jest zadowolony klient. Interesuje Cię wyjazd do Niemiec, Szwajcarii? Śmiało zadzwoń na nasz numer kontaktowy. Masz wątpliwości co do naszych usług, również dzwoń śmiało i pytaj.

Jeśli mielibyśmy opisać pięć powodów dla których warto wybrać nas to na pewno będzie to:

1. Doświadczenie i doskonała znajomość dróg sześciu krajów po których jeździmy.
2. Niezawodność tam gdzie inni zawodzą. Zawsze na czas, zawsze w miejsce docelowe.
3. Bezpieczeństwo. Jeździmy busami po przeglądach technicznych.
4. Klient ma rację. Zawsze staramy się aby to klient był zadowolony z podróży.
5. Najpierw doświadczenie, niezawodność, bezpieczeństwo i klient później zysk. Nie zawyżamy ceny biletów.

Pytasz czym i z kim jechać do Niemiec, Szwajcarii? Wybierz nasze busy!