Holandia czyli Królestwo Niderlandów lub Królestwo Holandii jest pięknym krajem położonym w Europie Zachodniej nad Morzem Północnym. Zajmuje około 41,5 tys. km². Sąsiaduje państwami Niemcy i Belgia. Stolicą tego państwa jest jakże znany Amsterdam, w którym mieści się siedziba parlamentu, natomiast rząd oraz dwór znajdują się w Hadze. Innymi ważnymi miastami są: Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Groningen, Tilburg, Haarlem, Nijmegen, Apeldoorn oraz Enschede.

Terytorium Holandii dzieli się administracyjnie na 12 prowincji i 702 gminy. Do państwa należą także 2 terytoria zamorskie: Antyle Holenderskie oraz Aruba.

Holandia posiada bardzo gęstą sieć komunikacyjną. Dominuje transport samochodowy oraz żegluga śródlądowa. Duże znaczenie ma także kolej. Na terytorium Holandii, niedaleko Amsterdamu, znajduje się międzynarodowy port lotniczy. My jako firma transportowa znamy najbardziej oczywiście, doskonale skomunikowane drogi Holandii. Po tamtejszych drogach przejeżdżamy setki kilometrów co potwierdza tylko to o czym piszemy w każdym zakamarku tej strony internetowej czyli to że jesteśmy doświadczoną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

MasterTrip to firma przewozowa z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii. Warto nas sprawdzić i polecać dalej. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny przejazd po wcześniej wymienionych państwach!

Pamiętaj o nas! Liczymy na to że zaufają państwo firmie z doświadczeniem w branży przewozów. Specjalizujemy się w transporcie osób i przesyłek zagranicznych do krajów Europy wschodniej i środkowej w szczególności Polska, Szwajcaria, Holandia, Niemcy, Belgia.
Daj się namówić na podróż, podróż w której zaznasz komfortu porównywanego z jazdą samochodem osobowym! Nasze busy to specjalnie przystosowane samochody do przewozu osób i przesyłek średnio gabarytowych.

Po przejażdżce z MasterTrip z Polski do Holandii nie będą mieli państwo na co narzekać, kierujemy się domeną że zadowolony klient to klient który wraca. Zasięgiem naszych busów opasamy praktycznie cały rejon Holandii, stąd nasza oferta BUS POLSKA HOLANDIA oraz BUS HOLANDIA POLSKA jest najlepszą jaką można znaleźć na rynku usług przywozów bus. Jeśli myślą państwo - chcę tani bus do Holandii - oto i my firma która gwarantuje świetną cenę biletów i super jakość.

Nie znamy słowa tanie chwyty marketingowe, znamy pojęcie oferta dopasowana do klienta. Bus do Holandii to oferta najbardziej popularna dlatego jesteśmy w stanie dopasować ją odpowiednio do klienta i nie zwiększając kosztów. Zobacz Holandię za szyby naszych busów, a już nie będziesz szukać innej firmy przewozowej BUS.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.