Holandia (bus Polska – Holandia / Holandia – Polska) Holandia to piękny kraj Beneluksu, jednak nie tylko jego specyficzne położenie decyduje o atrakcyjności tego miejsca. Holandia to rozwinięte i zurbanizowane państwo z nowoczesną gospodarką oraz rozbudowaną siecią autostrad, na których nasze busy spisują się znakomicie. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, który już od wielu lat gwarantuje sprawy i bezpieczny transport do Holandii. Jeżeli interesuje Cię przewóz osób do jakiegokolwiek miejsca na terenie tego kraju, to z pewnością zainteresuję Cię również nasza oferta.

Naszym mottem, a jednocześnie celem firmy jest profesjonalna obsługa Klienta. Z uwagą słuchamy naszych Klientów i to dla nich planujemy trasy przejazdów tak, by przebiegały szybko i sprawnie. Wszystkie busy kursujące na trasie Holandia – Polska to pojazdy, które potrafią zagwarantować wszystkim pasażerom maksymalny komfort nawet w czasie wielogodzinnej podróży. Busy są nowe, posiadają wygodne fotele oraz zostały wyposażone we wszelkie udogodnienia, które są niezbędne w podróży. Jednak to nie jedyna zaleta naszej oferty.

Zamów busa


MasterTrip - Paweł Kujawski,
ul. Listopadowa 11/50, 22-500 Hrubieszów

+48 537 537 607 Szwajcaria
+48 788 001 011 Pozostałe kraje
mastertripkontakt@gmail.com

Terminy wyjazdów

Wyjazdy bus z Polski do Holandii:
wtorek, piątek

Wyjazdy bus z Holandii do Polski:
środa, sobota

Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego wiemy, że przewóz osób nie wystarcza, by pełnić funkcję kompleksowej firmy przewozowej. W związku z wymaganiami rynku otworzyliśmy się na transport pojazdów z Holandii. Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się autolaweta, przy pomocy której będziesz mógł sprowadzić do kraju swój samochód.

Jeżeli jesteś osobą, która w najbliższym czasie planuje odbyć podróż na trasie Polska – Holandia bądź Holandia – Polska to zapraszamy Cię do skontaktowania się z naszą firmą. Gwarantujemy, że nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaplanować optymalną podróż.

Sprawdź trasę