Promocja wyczerpana, zapraszamy do sprawdzania naszej zakładki aktualności.

Promocja Wielkanocna dla naszych klientów, którzy skorzystają z przejazdu w okresie świątecznym. Kup bilet na przejazd z Polski do dowolnego kraju - Niemcy, Belgia, Holandia, Szwajcaria. Promocja obowiązuje od 14-22 marca 2016.

Promocje przygotowujemy specjalnie dla naszych klientów, tak aby były jak najbardziej atrakcyjne w stosunku do konkurencji. Dlatego na naszej stronie mogą państwo znaleźć super promocje na przejazdy bus i nie tylko!

Jeśli szukasz tańszych biletów na bus to warto poczekać bo już niebawem kolejna promocja na przejazdy bus do Szwajcarii i na trasie powrotnej.
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.