Promocja wyczerpana, zapraszamy do sprawdzania naszej zakładki aktualności.

Lato! Upał! Musisz jechać busem do Szwajcarii! Wybierz naszą ofertę. Klimatyzowane busy, komfortowe profilowane fotele i dodatkowo promocja letnia! Tylko 30 biletów (taniej o 80 zł) przez cały lipiec! Promocja trwa do wyczerpania biletów lub do końca lipca. Nie czekaj zamawiaj już teraz. Koszt biletu odliczany od ceny regularnej!

Jedź z nami busem do Szwajcarii!

Przypominamy że informacje o aktualności promocji znajdują się w konkretnym miejscu na górze kolejnych wpisów. Jeśli spóźnili się państwo na promocję to nic straconego! Praktycznie co miesiąc publikujemy coś nowego :)

Jeśli nie chcą państwo czekać to mogą już dziś zamówić bus z jednego z państw Europejskich do których jeździmy czyli z Polski, Niemiec, Belgii, Holandii, Szwajcarii.
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.