Promocja wyczerpana, zapraszamy do sprawdzania naszej zakładki aktualności.

Promocja na bus po trasie z Polski do Szwajcarii i powrót Szwajcaria Polska (promocja trwa do końca marca). Okresowe promocje trwają w najlepsze, zapraszamy do skorzystania z tanich przejazdów bus lub promocji, które trwają dość krótko. Busy jeżdżą tylko w konkretne dni tygodnia, polecamy sprawdzić na stronie, rozkład jazdy bus.

Jeśli nie dali państwo rady kupić biletu w promocyjnej cenie zapraszamy na FB lub do kontaktu telefonicznego, gdzie uzyskają państwo informację na temat kosztu biletu i ewentualnych trwających promocjach. Warto pamiętać że jeździmy do Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii. Jeśli nie korzystali państwo z naszych usług bus - przewozy osób i paczek to zapraszamy do skorzystania i przekonania się jak profesjonalnie wykonujemy powierzone nam zadania.
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.