Po niemieckich super drogach o łącznej długości 650 tys. km (dane z 2011), w tym ponad 12,8 tys. km autostrad, jeździ ponad 46 mln samochodów osobowych i 8 mln ciężarowych w tym również nasze super busy. Drogi w Niemczech podzielone są na następujące kategorie: Bundesautobahnen, Bundesstraßen, Land-(Staats-)straßen, Kreisstraßen, Gemeindestraßen.

Jednym z głównych celów podróży obok tych czysto ekonomicznych jest turystyka. Turystyka w Niemczech jest bardzo dobrze rozwinięta. Głównymi ośrodkami turystycznymi są: Berlin, Monachium i Hamburg. Przez turystów są zwiedzane głównie lasy (Lasy Turyńskie, Lasy Bawarskie i Schwarzwald), a z jezior – Jezioro Bodeńskie. Najczęściej odwiedzanym landem jest Bawaria. Najwięcej zabytków kultury znajduje się w Kolonii, Akwizgranie i w Stralsundzie.

Niemcy są trzecim po Chinach i USA światowym eksporterem. Z 1,339 bln dolarów w 2014 roku mają nadwyżkę handlową 285 mld euro. Eksport stanowi ponad jedną trzecią produkcji krajowej.

Jeśli nie chcą państwo czekać to mogą już dziś zamówić bus z jednego z państw Europejskich do których jeździmy czyli z Polski, Niemiec, Belgii, Holandii, Szwajcarii.
Drugi z popularnych kierunków podróży. W ciągu miesiąca naszymi busami wozimy bardzo wielu klientów, którzy bardzo chwalą sobie nasze czasy przejazdów oraz obsługę. Dzięki doskonałej znajomości niemieckich dróg i autostrad jesteśmy w stanie bardzo szybko przemieszczać się po trasach niemieckich. Kierowcy naszych busów są wysyłani tylko po trasach na których mają doświadczenie i na których już jeździli. BUSY NIEMCY POLSKA oraz BUS POLSKA NIEMCY to pakiet standard naszych rejsów bus co oznacza że wyjazdy są regularne a nie okresowe. Na tych trasach również gwarantujemy stosunkowo tanie przejazdy, w porwaniu do innych ofert na rynku. Powody są dwa, oblegany kierunek podróży, czyli popularność oferty oraz długość podróży na trasie bus Polska Niemcy, bus Niemcy Polska. Zapraszamy wszystkich podróżnych którzy wybierają się do Niemiec lub chcą jechać na trasie powrotnej czyli z Niemiec do Polski, zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez dedykowany numer.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.