Cieszymy się serdecznie że trafili państwo na naszą ofertę, nasze starania są bardzo duże aby sprostać największym wymaganiom wybrednych klientów. Dlatego ceny biletów jak i oferta przewozów bus może różnić się każdorazowo, wpływ na trasy i ceny ma kilka czynników które staramy się standaryzować. Ceny biletów są zazwyczaj uśrednione a nasza oferta jest nazywana przez klientów jako super tana w stosunku do tego co często oferuje konkurencja. Zaznaczamy że główne kierunki podróży zostały pokazane w zakładce "trasy", natomiast jesteśmy skłonni zawsze modyfikować zasięg naszych wyjazdów bus. Jesteśmy elastyczni i często dopasowujemy się do oczekiwań klienta. Liczymy na to że zaufają państwo firmie z doświadczeniem w branży przewozów i dadzą się państwo zawieźć do jednego z krajów Europy wschodniej lub środkowej.

Nasza oferta przewozy pasażerskie jest również kierowana do grup zorganizowanych jadących po trasie Polska Szwajcaria, Polska Niemcy, Polska Holandia. Dajemy duże rabaty i obniżki jeśli jesteś w stanie zebrać grupę znajomych lub osób które zechcą jechać naszymi busami. Bilet zawsze można kupować w dwie strony, zamówienia dokonywane są telefonicznie lub mailowo. Preferowanym sposobem kontaktu naszą firmą MasterTrip jest kontakt telefoniczny. Na wiadomości mailowe i SMS możemy odpowiadać z opóźnieniem za co serdecznie przepraszamy.
Naszymi klientami są osoby szukające wygody i komfortu podróży bus Polska Szwajcaria lub Szwajcaria Polska i my im to dajemy. Wszytko to w formie specjalnie przygotowanych pakietów TANI BUS DO SZWAJCARII lub TANI BUS DO HOLANDII. Jeśli cena busów jest nadal nieodpowiednia, nasi klienci mogą liczyć na liczne promocje i rabaty ogłaszane na stronie www lub na naszym fanpage FB.

Podróże naszymi busami przebiegają bezpiecznie, szybko i komfortowo. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wszystkie wygody jakie można zagwarantować w samochodach typu bus. Czyli wygodne profilowane fotele, DVD, klimatyzację i miłą obsługę. W internecie nasze oferty można zaleźć pod różnymi adresami www i rożnymi frazami wpisywanymi w wyszukiwarkę Google. Zabiegamy o klienta jadącego do jednego z państw obsługiwanych przez naszą firmę, bo wiemy jak ważna jest jakość usługi. Dajemy zawsze z siebie 120%, klienta otaczamy opieką na całej trasie przez co nasza firma często jest wymieniana jako jedna z najbezpieczniejszych na rynku. Często się powtarzamy w tym co oferujemy dlatego że jesteśmy pewni tego co mamy i gwarantujemy.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.