Aktualna promocja!!!

No i mamy kolejną długofalową promocję na przejazdy Polska Szwajcaria i Szwajcaria Polska, Polska Niemcy i Niemcy Polska, Polska Holandia i Holandia Polska oraz Polska Belgia i Belgia Polska . Promocja -50% obowiązuje na 6 bilet wykupiony u nas, jak to działa? Poproś o kartę klienta przy pierwszym przejeździe i zbieraj pieczątki/podpisy kierowcy. Daj się namówić i skorzystaj z okazji by jechać taniej. Promocja nie jest ograniczona czasowo i działa aż do odwołania.

Pamiętaj o nas! Liczymy na to że zaufają państwo firmie z doświadczeniem w branży przewozów. Specjalizujemy się w transporcie osób i przesyłek zagranicznych do krajów Europy wschodniej i środkowej w szczególności Polska, Szwajcaria, Holandia, Niemcy, Belgia .
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.