Promocja wyczerpana, zapraszamy do sprawdzania naszej zakładki aktualności.

Już jest promocja na przejazdy ze Szwajcarii tylko do końca roku - 70% (do 31.12.16) na przejazdy. To ostatni dzwonek aby wrócić na nowy rok do kraju w super promocyjnej cenie. Nie warto czekać, zadzwoń i spraw sobie prezent na święta. Liczba miejsc limitowana do 20 szt. Każda promocja jest wyraźnie oznaczana i posiada datę ważności.

Pamiętaj o nas! Liczymy na to że zaufają państwo firmie z doświadczeniem w branży przewozów. Specjalizujemy się w transporcie osób i przesyłek zagranicznych do krajów Europy wschodniej i środkowej w szczególności Polska, Szwajcaria, Holandia, Niemcy, Belgia.
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.