Promocja wyczerpana, zapraszamy do sprawdzania naszej zakładki aktualności.

Już jest promocja na przejazdy z Belgi do Polski oraz z Polski do Belgii ( do 15.11.16) . Daj się namówić i skorzystaj z okazji by jechać taniej. Promocja jest standardowo ograniczona czasowo jak i miejscowo. Mamy 10 miejsc w promocyjnej cenie, dlatego czym prędzej dzwoń do naszej obsługi i rezerwuj miejsce.

Pamiętaj o nas! Liczymy na to że zaufają państwo firmie z doświadczeniem w branży przewozów. Specjalizujemy się w transporcie osób i przesyłek zagranicznych do krajów Europy wschodniej i środkowej w szczególności Polska, Szwajcaria, Holandia, Niemcy, Belgia.
MasterTrip to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą flotą busów i doświadczeniem na rynku przewozów po Polsce, Holandii, Szwajcarii, Niemczech i Belgii.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku >>> i zaglądania na naszą stronę www. Jak zawsze gwarantujemy super fajne promocje i rabaty na bus do Holandii lub bus do Szwajcarii.

Jeździmy również do Niemiec i Belgii. Na każdej z tras gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych, doskonały stan techniczny busów oraz profesjonalnych wykwalifikowanych kierowców.

Sprawdzaj nasze promocje, korzystaj z naszych usług

Wozimy do Polski, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Belgii. Najfajniejsze busy na rynku i super kierowcy.

Comments are closed.